Mamy finał!

W czwartek 20 lutego w naszej szkole odbył się etap rejonowy mistrzostw województwa małopolskiego w koszykówce chłopców, w których wzięła udział nasza drużyna. Po wysokim zwycięstwie nad reprezentacją Nowego Sącza nasi koszykarze przypieczętowali pewną wygraną z Limanową zwycięstwo w całym turnieju i awans do finału wojewódzkiego, które odbędzie się również w naszej szkole.

Z przyjemnością patrzyło się na grę naszych chłopców, zaangażowanie w walce, wysoką skuteczność, zwłaszcza w rzutach za trzy punkty. Pod nieobecność chorego Marka Ludwina – opiekuna reprezentacji, drużynę do zwycięstw poprowadził sam dyrektor szkoły – Aleksander Kumorkiewicz.

Należy także dodać, że dzień wcześniej nasze dziewczęta wygrały podobny turniej w Limanowej.
W zawodach wzięły udział 4 zespoły dziewcząt: MZS nr 4 Gorlice, SP 15 Nowy Sącz, SP Jazowsko i SP 4 Limanowa. Mecze odbywały się systemem „każdy z każdym”. Nasze dziewczęta wygrały wszystkie spotkania i zajęły w turnieju I miejsce awansując na zawody wojewódzkie.
Skład drużyny:
Drwięga Maja, Kozioł Marlena, Makowiec Kamila, Przybycień Martyna, Radzik Daria, Roja Danuta, Trybus Maja, Wiktor Martyna, Wołkowicz Emilia.
Opiekun zespołu: Barbara Trybus
 

Obu drużynom gratulujemy i życzymy sukcesów w finałach.

Admin