Nawigacja
Strona główna
  Aktualności
  Archiwum newsów

Nasza szkoła
  Statut i regulaminy
  Dyrekcja i nauczyciele
  Edukacja wczesnoszkolna
  Rozkład zajęć
  Kalendarz szkolny
  Organizacje szkolne
  Osiągnięcia
  Konkursy
  Absolwenci
  Historia szkoły
  Projekty

Na stronie
  Strona główna
  Comenius
  Cyfrowa szkoła
  "Do góry nogami"
  Piszą o nas
  Artykuły
  Galeria

Komunikacja
  Kontakt
  Szukaj
  Formularz 1_3 sp
  Formularz 4_8 i III gim

Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 1
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: Admin
Najaktywniejsi

Reklama
Powiatowy konkurs czytelniczy w języku angielskim
Audiobook
Prezentacja

Klasyfikacja końcowa etapu szkolnego
Kategoria I (klasy IV szkoły podstawowej Wyniki
Kategoria II (klasy V szkoły podstawowej) Wyniki
Kategoria III (klasy VI szkoły podstawowej i I gimnazjum) Wyniki
Kategoria IV (klasy II i III gimnazjum) Wyniki


WYNIKI FINAŁOWE
kategoria I (klasy IV szkoły podstawowej)
I miejsce - Julia Konopka, Michał Adamik (SP nr 3)
II miejsce - Wiktoria Bochenek, Filip Myśliwy (SP nr 4)
III miejsce - Michał Majewski, Grzegorz Gajecki (SP Grudna Kępska)

kategoria II (klasy V szkoły podstawowej)
I miejsce - Dawid Bania, Michał Ślęzak (SP nr 4)
II miejsce - Maryla Niemiec, Kacper Kołodziejczyk (SP Zagórzany)
III miejsce - Paweł Fecica, Konstanty Kubicki (SP Hańczowa)

kategoria III (klasy VI szkoły podstawowej i I gimnazjum)
I miejsce - Jan Rusek, Jan Zabierowski (Gimnazjum nr 1)
II miejsce - Aleksandra Grzanka, Klaudia Spyrka (Gimnazjum nr 4)
III miejsce - Krzysztof Bednarz (Gimnazjum Moszczenica), Miłosz Lewiński (SP Moszczenica)

kategoria IV (klasyII i III gimnazjum)
I miejsce - Jakub Dec, Mateusz Kosiński (Gimnazjum nr 5)
II miejsce - Karolina Barzyk, Zuzanna Ignar (Gimnazjum nr 1)
III miejsce - Konrad Gryboś, Maciej Stępień (Gimnazjum nr 5)




Zakwalifikowani w poszczególnych kategoriach
Kategoria I (klasy IV szkoły podstawowej) zakwalifikowani
Kategoria II (klasy V szkoły podstawowej) zakwalifikowani
Kategoria III (klasy VI szkoły podstawowej i I gimnazjum) zakwalifikowani
Kategoria IV (klasy II i III gimnazjum) zakwalifikowani

ZASADY FINAŁU KONKURSU CZYTAJ
FINAŁ POWIATOWY ODBĘDZIE SIĘ 15 MARCA (piątek)

Regulamin
UWAGA! WAŻNY KOMUNIKAT! CZYTAJ

Kategoria I (klasy IV szkoły podstawowej)
Książka 1 WHERE'S ROSE*** PytaniaPytania*** Wyniki
Książka 2 MISS ELECTRA'S FRIENDS***PytaniaWyniki
Książka 3 HATMAN'S HOLIDAY***PytaniaWyniki
Książka 4 THE MAGNIFICENT MANGO***Pytania
Wyniki
Książka 5 THE TROY STONE

Kategoria II (klasy V szkoły podstawowej)
Książka 1 MAISIE AND THE DOLPHIN***Pytania Pytania *** Wyniki
Książka 2 SIMON AND THE SPY***PytaniaWyniki
Książka 3 THE TROY STONE***PytaniaWyniki
Książka 4 ALI AND HIS CAMERA***PytaniaWyniki
Książka 5 MIKE'S LUCKY DAY

Kategoria III (klasy VI szkoły podstawowej i I gimnazjum)
Książka 1 AXLE TOM***PytaniaPytania *** Wyniki
Książka 2 THE HOUSE OF THE SEVEN GABLES***PytaniaWyniki
Książka 3 LOST LOVE AND OTHER STORIES***PytaniaWyniki
Książka 4 THE ADVENTURES OF TOM SAWYER***PytaniaWyniki
Książka 5 THE CANTERVILLE GHOST

Kategoria IV (klasy II i III gimnazjum)
Książka 1 THE ELEPHANT MAN***PytaniaPytania*** Wyniki
Książka 2 THE LAST OF THE MOHICANS***PytaniaWyniki
Książka 3 THE BLUE SCARAB***PytaniaWyniki
Książka 4 HAMPTON HOUSE***PytaniaWyniki
Książka 5 JEKYLL AND HYDE

Klasyfikacja po 2 książkach
Kategoria I (klasy IV szkoły podstawowej Wyniki
Kategoria II (klasy V szkoły podstawowej) Wyniki
Kategoria III (klasy VI szkoły podstawowej i I gimnazjum) Wyniki
Kategoria IV (klasy II i III gimnazjum) Wyniki
Klasyfikacja po 3 książkach
Kategoria I (klasy IV szkoły podstawowej Wyniki
Kategoria II (klasy V szkoły podstawowej) Wyniki
Kategoria III (klasy VI szkoły podstawowej i I gimnazjum) Wyniki
Kategoria IV (klasy II i III gimnazjum) Wyniki
Klasyfikacja po 4 książkach

Wyniki indywidualne:

Kategoria I (Klasy IV szkoły podstawowej)
I miejsce - Filip Myśliwy (SP nr 4)
II miejsce - Karolina Zagórska (SP nr 4) i Wiktoria Bochenek (SP nr 4)

Kategoria II (klasy V szkoły podstawowej)
I miejsce - Dawid Bania (SP nr 4)
II miejsce - Paweł Fecica (SP Hańczowa)
III miejsce - Anna Łaś (SP Staszkówka) i Konstanty Kubicki (SP Hańczowa)

Kategoria III (klasy VI szkoły podstawowej i I gimnazjum)
I miejsce - Jan Rusek (Gimnazjum nr 1)
II miejsce - Aleksandra Grzanka (Gimnazjum nr 4)
III miejsce - Adrian Przybyłowicz (SP Klęczany) i Jan Zabierowski (Gimnazjum nr 1)

Kategoria IV (klasy II i III gimnazjum)
I miejsce - Karolina Barzyk (Gimnazjum nr 1)
II miejsce - Kamil Gąsior (Gimnazjum Staszkówka)
III miejsce - Konrad Gryboś (Gimnazjum nr 5)



Uwaga!!! Lista zespołów zakwalifikowanych do etapu finałowego oraz regulamin tego etapu ogłoszone zostaną 5 marca o godz. 12.00
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Zapomniane hasło?
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Brak postów.