Mikołajkowy teatrzyk
Dodane przez Admin dnia

Również 6 grudnia uczniowie Kółka Teatralnego z naszej szkoły przygotowali przedstawienie - mikołajkową niespodziankę dla młodszoklasistów i przedszkolaków...
Rozszerzona zawartość newsa

Również 6 grudnia uczniowie Kółka Teatralnego z naszej szkoły przygotowali przedstawienie - mikołajkową niespodziankę dla młodszoklasistów i przedszkolaków. Na bajkowej scenie zjawił się pan Kleks wraz ze swoimi uczniami oraz z postaciami wielu bajek. Podczas występu widzowie mogli obejrzeć i poznać jeden dzień z życia podopiecznych pana Kleksa w jego niezwykłej Akademii. Tytułowy bohater przeprowadzał nietypowe lekcje, np. kleksografii, geografii, leczył chore sprzęty, a także przyrządzał niezwykłe potrawy. Czynił to wszystko z pomocą swoich uczniów, którzy z przyjemnością podejmowali się na scenie wykonywania różnych zadań.
Znajomi pana Kleksa - Królewna Śnieżka, Czerwony Kapturek, Jaś i Małgosia, Czarownica, Kot w Butach, Kopciuszek i inni - również na chwilę pojawili się na scenie, aby zaprezentować fragmenty popularnych i lubianych przez dzieci bajek. Słowem, tańcem i śpiewem zachęcali widzów do ponownego obejrzenia jednej z nich - w całości, właśnie tutaj, na tej samej scenie, w dniu 1 czerwca, na Dzień Dziecka.
- Wybór bajki będzie należał do sympatycznych widzów - poinformował pan Kleks na zakończenie spotkania.Każdy oglądający otrzymał kartę do głosowania na swoją ulubioną bajkę. A Pan Dyrektor był zachwycony.

Lucyna Zborowska
foto: Admin