Sukces "futsalowców"
Dodane przez Admin dnia

3 października w Hali Sportowej OSIR odbył się Turniej Halowej Piłki Nożnej klas VI FUTSAL. Do turnieju zgłosiły się ...
Rozszerzona zawartość newsa

3 października w Hali Sportowej OSIR odbył się Turniej Halowej Piłki Nożnej klas VI FUTSAL. Do turnieju zgłosiły się cztery zespoły, które systemem „każdy z każdym” walczyły o miano najlepszej drużyny z Gorlic w kategorii dzieci. Z kompletem zwycięstw wygrał nasi chłopcy tracąc we wszystkich meczach tylko jedną bramkę. Uczniowie naszej szkoły wygrali z „jedynką” 2:1, z „szóstką” 2:0 oraz z „piątką” 4:0. Dodatkowo w ramach Igrzysk Dzieci Małopolskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej w Krakowie ufundowało dla trzech najlepszych zespołów nagrody w postaci medali, dyplomów i pucharów, które zostały wręczone na uroczystej gali finałowej X Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich - XXIV Sportowego Turnieju Miast i Gmin - Małopolska 2018 - 8 października w Gorlickim Centrum Kultury.

Skład zwycięskiej drużyny: Jakub Bania, Oliwier Dziuban, Oskar Wszołek, Wojciech Zakrzewski, Bartosz Lisowicz, Miłosz Kawałek, Wiktor Wrona, Kacper Szura.
Opiekun: Mika Tomasz