Pasowanie na pierwszoklasistę
Dodane przez Admin dnia

Z okazji Dnia Nauczyciela w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia, podczas której pierwszoklasiści zostali przyjęci do grona uczniów...
Rozszerzona zawartość newsa

Z okazji Dnia Nauczyciela w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia, podczas której pierwszoklasiści zostali przyjęci do grona uczniów Szkoły Podstawowej nr 4.

Po części poświęconej Dniu Nauczyciela na scenę wkroczyli pierwszoklasiści, którzy musieli sprawdzić się w wielu dziedzinach, aby być oficjalnie przyjętymi do społeczności uczniowskiej szkoły. Mówili wiersze, śpiewali piosenki, tańczyli, sprawdzali umiejętność jeżdżenia na rowerze, grania na instrumentach muzycznych.
Wreszcie przyszedł czas na ślubowanie na sztandar szkoły pod kierunkiem dyrektora Aleksandra Kumorkiewicza i pasowanie wielkim ołówkiem przez dyrekcję szkoły.


Na pamiątkę tego święta każdy pierwszoklasista otrzymał kubek ze swoją podobizną, a sympatyczną uroczystość zakończyła sesja fotograficzna.


W spotkaniu oprócz delegacji klas szkolnych wzięli udział także przedstawiciele Urzędu Miasta Gorlice, radni, rodzice, oraz nauczyciele, wśród których można było zauważyć pokaźne grono naszych emerytów.


Admin