Klasy III gimnazjum pożegnały szkołę
Dodane przez Admin dnia

W czwartek 14 czerwca 2018 r. uczniowie klas III gimnazjum zakończyli edukację w szkole, do której uczęszczali przez 9 lat. Uroczystość pożegnania...

Rozszerzona zawartość newsa

W czwartek 14 czerwca 2018 r. uczniowie klas III gimnazjum zakończyli edukację w szkole, do której uczęszczali przez 9 lat. Uroczystość pożegnania odbyła się podczas akademii, na którą zaprosili znakomitych gości: przedstawicieli Rady Miasta Gorlice na czele z kierownikiem Wydziału Oświaty, Kultury i Spraw Społecznych Aleksandrem Augustynem, Rodziców i Nauczycieli, wśród których nie zabrakło byłej dyrektor MZS nr 4 Danuty Matuszko.

Po powitaniu przez dyrektora Aleksandra Kumorkiewicza uczniowie klas III przekazali Sztandar Szkoły młodszym kolegom, a następnie odebrali nagrody za osiągnięcia naukowe i sportowe z rąk Dyrekcji i Wychowawców klas.
Listy gratulacyjne otrzymali też Rodzice uczniów, były również podziękowania dla Rodziców, którzy szczególnie wyróżniali się w pracy społecznej na rzecz szkoły.Sportowcy z klas III zostali uhonorowani statuetkami, które wręczyli nauczyciele wychowania fizycznego Magdalena i Tomasz Mika.

Szczególną nagrodę - tradycyjną Nagrodę Dyrektora Szkoły (pomysłodawcą była dyrektor Danuta Matuszko) otrzymał w tym roku Paweł Sienkiewicz za wybitne osiągnięcia w nauce i nienaganną postawę.

Były również kwiaty i podziękowania dla Nauczycieli, a szczególnie Wychowawców klas trzecich Krystyny Gruszkowskiej i Krzysztofa Kozioła.

W części artystycznej uczniowie zaprezentowali wiersze, teksty i piosenki nawiązujące do wspomnień z lat szkolnych w gorlickiej "czwórce".


Nie zabrakło także prezentacji multimedialnych przygotowanych przez obie klasy III przedstawiających historię klas prawie od przedszkola do czasów obecnych.

Po życzeniach przekazanych przez przedstawicieli Rady Miasta, Rady Rodziców i Dyrektora Szkoły uroczystość oficjalną zakończył tradycyjny polonez, który po raz pierwszy poprowadził dyrektor Aleksander Kumorkiewicz.Spotkanie zakończyła ostatnia już szkolna dyskoteka dla absolwentów gimnazjum.
Admin