Biegi przełajowe
Dodane przez Admin dnia

22 września 2015 na stadionie OSiR w Gorlicach odbyły się zawody miejskie dziewcząt i chłopców w Indywidualnych Biegach Przełajowych Szkół Podstawowych i Gimnazjów. Bardzo duży sukces w tych zawodach ...
Rozszerzona zawartość newsa

22 września 2015 na stadionie OSiR w Gorlicach odbyły się zawody miejskie dziewcząt i chłopców w Indywidualnych Biegach Przełajowych Szkół Podstawowych i Gimnazjów. Bardzo duży sukces w tych zawodach odniosły uczennice i uczniowie naszej szkoły zajmując w wielu konkurencjach medalowe miejsca.
W grupie wiekowej klas czwartych brązowe medale zdobyli Maja Trybus oraz Adrian Gajek. Wśród czwartoklasistów startowali również Kamila Makowiec, Danuta Roja, Lena Malawska i Kamil Kotowicz. W kategorii klas piątych drugi był Kacper Piotrowski, trzeci Dawid Tajak, a startowali także Sebastian Dynda i Mateusz Rakoczy. Natomiast wśród szóstoklasistów trzeci był Krzysztof Dąbrowski, a czwarta Wiktoria Liana.
W gimnazjum startowali tylko chłopcy i w klasach pierwszych srebrny medal zdobył Oskar Cop.
W kategorii klas drugich najlepszym okazał się Daniel Mazurkiewicz, a startował także Sebastian Gąsior.
Wśród trzecioklasistów pierwsze miejsce zajął Arkadiusz Jaworecki, startowali jeszcze Łukasz Zimowski, Dominik Czyżyk oraz Bartłomiej Kicwak.
Uczennice i uczniowie, którzy zdobyli medalowe miejsca uzyskali awans na zawody powiatowe.
Opiekun: Tomasz Mika

29 września w Zagórzanach odbyły się zawody powiatowe w Indywidualnych Biegach Przełajowych Szkół Podstawowych i Gimnazjów. W każdym biegu startowało około 50 uczestników. Bardzo dobrze zaprezentowali się nasi uczniowie. W swoich grupach wiekowych czwarte miejsce zajął Arkadiusz Jaworecki, piąte Adrian Gajek, a siódmy był Daniel Mazurkiewicz. Wszyscy wyżej wymienieni uczniowie uzyskali awans na zawody wojewódzkie. Natomiast w powiatowych startowali również Maja Trybus, Kacper Piotrowski, Dawid Tajak, Wiktoria Liana, Krzysztof Dąbrowski i Oskar Cop.
Opiekun: Marek Ludwin.

Zawody wojewódzkie w Indywidualnych Biegach Przełajowych Szkół Podstawowych i Gimnazjów odbyły się na lotnisku w Nowym Targu 7 października 2015. W biegach wystartowali Arkadiusz Jaworecki, Adrian Gajek i Daniel Mazurkiewicz.
W każdej kategorii wiekowej startowało około 120 zawodników. Nasi uczniowie spisali się dobrze zajmując miejsca w połowie stawki.