Nawigacja
Strona główna
  Aktualności
  Archiwum newsów

Nasza szkoła
  Statut i regulaminy
  Dyrekcja i nauczyciele
  Edukacja wczesnoszkolna
  Rozkład zajęć
  Kalendarz szkolny
  Organizacje szkolne
  Osiągnięcia
  Konkursy
  Absolwenci
  Historia szkoły
  Projekty

Na stronie
  Strona główna
  Comenius
  Cyfrowa szkoła
  "Do góry nogami"
  Piszą o nas
  Artykuły
  Galeria

Komunikacja
  Kontakt
  Szukaj

Użytkowników Online
Gości Online: 5
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 15
Nieaktywowany Użytkownik: 63541
Najnowszy Użytkownik: aska02051984
Najaktywniejsi
Na miejscu 1 jest:
enuse
Brak Avatara height=

Punktacja:
Ogólne: 0
Bonusy: 0
Kary: 0

2) aska02051984 (0 pkt.)
3) Rajmek (0 pkt.)
4) Absolwent (0 pkt.)
5) polo (0 pkt.)
6) Wiktoria Grabarek (0 pkt.)

Reklama
Znów sukcesy

22 listopada 2018 w hali sportowej w Gorlicach odbyły się Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w koszykówce dziewcząt i chłopców. Udział wzięły w kategorii dziewcząt reprezentacje szkół MZS nr 6 i nr 4, a wśród chłopców MZS nr 1 i nr 4.
WYNIKI:
Dziewczęta:
Miejski Zespół Szkół nr 4 : Miejski Zespół Szkół nr 6 – 93:20
Punkty zdobyły:
dla MZS 4: Trybus M. – 6, Dźwięga M. – 20, Sobol I. – 24, Przybycień M. – 21, Gucwa J. – 2, Makowiec K – 6, Władyka L. – 12, Salomon O. - 2
dla MZS 6: Waląg E. – 2, Przybylska F. – 8, Hojdak M. – 2, Chmura J. – 8
Drużyna dziewcząt grała w składzie: Trybus Maja, Drwięga Maja, Sobol Izabela, Gucwa Julia, Makowiec Kamila, Władyka Laura, Salomon Olga, Przybycień Martyna, Kozioł Marlena, Malisz Zuzanna, Klimek Anita, Janusz Otylia.
Opiekun Trybus Barbara
Chłopcy:
Miejski Zespół Szkół nr 1 : Miejski Zespół Szkół nr 4 – 27:52
MZS 1: Martyja M. – 16, Wierzba J. – 1, Wiktorek K. – 10
MZS: Dynda S. – 24, Rakoczy M. – 2, Tumidajski J. – 2, Guzik G. – 9, Mikrut J. – 2, Firlit P. – 3, Sienkiewicz Sz. - 5, Matuszyk M. – 5
Drużyna chłopców grała w składzie: Guzik Grzegorz, Mikrut Jakub, Dynda Sebastian, Tumidajski Jakub, Dąbrowski Krzysztof, Rakoczy Mateusz, Nowak Tomasz, Kubala Filip, Firlit Patryk, Sienkiewicz Szymon, Gajek Adrian, Matuszyk Mateusz.
Opiekun: Mika Tomasz


Gratulujemy zwycięzcom oraz życzymy sukcesów na zawodach powiatowych, które zostaną rozegrane w grudniu 2018 w naszej szkole.
Admin
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Brak postów.