Nawigacja
Strona główna
  Aktualności
  Archiwum newsów

Nasza szkoła
  Statut i regulaminy
  Dyrekcja i nauczyciele
  Edukacja wczesnoszkolna
  Rozkład zajęć
  Kalendarz szkolny
  Organizacje szkolne
  Osiągnięcia
  Konkursy
  Absolwenci
  Historia szkoły
  Projekty

Na stronie
  Strona główna
  Comenius
  Cyfrowa szkoła
  "Do góry nogami"
  Piszą o nas
  Artykuły
  Galeria

Komunikacja
  Kontakt
  Szukaj
  Formularz 1_3 sp
  Formularz 4_8 i III gim

Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 1
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: Admin
Najaktywniejsi

Reklama
Klasy III gimnazjum pożegnały szkołę

W czwartek 14 czerwca 2018 r. uczniowie klas III gimnazjum zakończyli edukację w szkole, do której uczęszczali przez 9 lat. Uroczystość pożegnania odbyła się podczas akademii, na którą zaprosili znakomitych gości: przedstawicieli Rady Miasta Gorlice na czele z kierownikiem Wydziału Oświaty, Kultury i Spraw Społecznych Aleksandrem Augustynem, Rodziców i Nauczycieli, wśród których nie zabrakło byłej dyrektor MZS nr 4 Danuty Matuszko.

Po powitaniu przez dyrektora Aleksandra Kumorkiewicza uczniowie klas III przekazali Sztandar Szkoły młodszym kolegom, a następnie odebrali nagrody za osiągnięcia naukowe i sportowe z rąk Dyrekcji i Wychowawców klas.
Listy gratulacyjne otrzymali też Rodzice uczniów, były również podziękowania dla Rodziców, którzy szczególnie wyróżniali się w pracy społecznej na rzecz szkoły.Sportowcy z klas III zostali uhonorowani statuetkami, które wręczyli nauczyciele wychowania fizycznego Magdalena i Tomasz Mika.

Szczególną nagrodę - tradycyjną Nagrodę Dyrektora Szkoły (pomysłodawcą była dyrektor Danuta Matuszko) otrzymał w tym roku Paweł Sienkiewicz za wybitne osiągnięcia w nauce i nienaganną postawę.

Były również kwiaty i podziękowania dla Nauczycieli, a szczególnie Wychowawców klas trzecich Krystyny Gruszkowskiej i Krzysztofa Kozioła.

W części artystycznej uczniowie zaprezentowali wiersze, teksty i piosenki nawiązujące do wspomnień z lat szkolnych w gorlickiej "czwórce".


Nie zabrakło także prezentacji multimedialnych przygotowanych przez obie klasy III przedstawiających historię klas prawie od przedszkola do czasów obecnych.

Po życzeniach przekazanych przez przedstawicieli Rady Miasta, Rady Rodziców i Dyrektora Szkoły uroczystość oficjalną zakończył tradycyjny polonez, który po raz pierwszy poprowadził dyrektor Aleksander Kumorkiewicz.Spotkanie zakończyła ostatnia już szkolna dyskoteka dla absolwentów gimnazjum.
Admin
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieZapomniane hasło?
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Brak postów.