Nawigacja
Strona główna
  Aktualności
  Archiwum newsów

Nasza szkoła
  Statut i regulaminy
  Dyrekcja i nauczyciele
  Edukacja wczesnoszkolna
  Rozkład zajęć
  Kalendarz szkolny
  Organizacje szkolne
  Osiągnięcia
  Konkursy
  Absolwenci
  Historia szkoły
  Projekty

Na stronie
  Strona główna
  Comenius
  Cyfrowa szkoła
  "Do góry nogami"
  Piszą o nas
  Artykuły
  Galeria

Komunikacja
  Kontakt
  Szukaj
  Formularz 1_3 sp
  Formularz 4_8 i III gim

Użytkowników Online
Gości Online: 4
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 1
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: Admin
Najaktywniejsi

Reklama
Rajd na Halę Łabowską

23 września bieżącego roku odbył się rajd klasy IIIa gimnazjum. Wybraliśmy się na krótką, lecz wymagającą pięciokilometrową trasę z Łabowca na Halę Łabowską. Rajd został zorganizowany przez naszą wychowawczynią bardzo spontanicznie, ale to wcale nie zmniejszyło jego atrakcyjności. Wręcz przeciwnie!
Wyjechaliśmy busem spod szkoły około godziny 8 rano. Już o 9 weszliśmy na zielony szlak prowadzący do celu. Świeże, ranne, leśne powietrze, szum płynącego przy trasie potoku i piękna pogoda to wprost wymarzona sceneria wędrówki. Na szczycie delektowaliśmy się wspaniałym widokiem na niemal cały Beskid Sądecki.


Przy schronisku rozpaliliśmy ognisko i upiekliśmy kiełbaski. Wspaniały humor towarzyszył każdemu przez cały dzień. Dużo rozmawialiśmy i śmialiśmy się. Niestety nadszedł czas powrotu. Szkoda, że stało się to tak szybko, bo chyba każdy chciał spędzić jeszcze trochę czasu w tym przepięknym, magicznym miejscu. Nawet nie zdajemy sobie sprawy w jak pięknych okolicach mieszkamy. Szukamy atrakcyjnych miejsc w innych krajach, na innych kontynentach, ale tereny wokół nas nie są wcale od nich gorsze - „cudze chwalicie swego nie znacie” - jak mówi polskie przysłowie.


Rajd był wspaniały, szkoda, że tylko jednodniowy, ale dobre i to. Według mnie klasie udało się zintegrować, bliżej poznaliśmy siebie nawzajem, a przy okazji nasz region. Jeżeli byłaby możliwość, bez wahania wybrałabym się tam jeszcze raz najchętniej w takim samym towarzystwie.

tekst: Aleksandra Siorek, kl. IIIa gimnazjum
foto: Edyta Grądalska
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieZapomniane hasło?
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Brak postów.