Nawigacja
Strona główna
  Aktualności
  Archiwum newsów

Nasza szkoła
  Statut i regulaminy
  Dyrekcja i nauczyciele
  Edukacja wczesnoszkolna
  Rozkład zajęć
  Kalendarz szkolny
  Organizacje szkolne
  Osiągnięcia
  Konkursy
  Absolwenci
  Historia szkoły
  Projekty

Na stronie
  Strona główna
  Comenius
  Cyfrowa szkoła
  "Do góry nogami"
  Piszą o nas
  Artykuły
  Galeria

Komunikacja
  Kontakt
  Szukaj
  Formularz 1_3 sp
  Formularz 4_8 i III gim

Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 1
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: Admin
Najaktywniejsi

Reklama
e-CLUE w Yalova

Delegacja z naszej szkoły uczestniczyła w piątym spotkaniu projektu e-CLUE w ramach programu COMENIUS. Po spotkaniach w Hiszpanii, Polsce, we Włoszech i na Węgrzech przyszła kolej na wyjazd do Turcji. Spotkanie odbyło się w Yalowa - ponad 100-tysięcznej miejscowości nieopodal Stambułu w dniach 17-19 marca. Uczniowie mieli możliwość wziąć udział w zajęciach szkolnych, w tym sportowych, nauczyciele obserwowali lekcje, a koordynatorzy projektu z poszczególnych państw podsumowali kolejny etap projektu.

Odbyły się także wycieczki do Iznik (miejscowość znana z produkcji ceramiki) oraz całodniowa wycieczka do Stambułu, podczas której uczestnicy zwiedzili najsłynniejsze miejsca tego wielkiego miasta: Kościół Mądrości Bożej (Hagia Sofia), Błękitny Meczet, pałac Topkapi, Basilica Cisterna, obejrzeli panoramę zdobycia miasta przez Turków w 1453 roku, odbyli wycieczkę statkiem po Cieśninie Bosfor między dwoma słynnymi mostami łączącymi część europejską i azjatycką tej metropolii, próbowali charakterystycznych tureckich przysmaków.

Zakończenie pobytu było niespodziewane - strajk na lotnisku we Frankfurcie nad Menem spowodował odwołanie zaplanowanego lotu i 12-godzinne opóźnienie przylotu do kraju. Przewoźnik zapewnił pasażerom nocleg w 4-gwiazdkowym hotelu z wyżywieniem.
Nasza grupa zameldowała się szczęśliwie w Gorlicach w sobotę 21 marca. Zakończenie projektu nastąpi końcem maja w Finlandii.
Więcej informacji, wrażeń uczestników i fotografii z pobytu w znajdziecie niebawem w zakładce "Comenius".
tekst i foto: Admin
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieZapomniane hasło?
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Brak postów.